1. 400 Bullets 2021 Aksiyon

    400 Bullets 2021 Aksiyon

    400 Bullets izle, 2021 Aksiyon filminde Bir grup Afkan askerinin kaybolan füzeleri almalarını konu alan filmi Full hd izleyebilirsiniz. Bir grup asker, Afganistan’da görevlidir. 400 Bullets’de çalınmış olan füze ve güdümleme çiplerini ele geçirerek ait olduğu yere götürmek için yola çıkarlar. Tam bu esnada düşmanlar tarafından pusuya düşürülürler. Bu esnada çatışma çıkar ve çıkan çatışmalar sonucunda Noah, diğer arkadaşlarının öldüğünü düşünür. Füze güdümleme çiplerini de alarak kaçar. Noah, bir İngiliz üssüne sığınırken karşısında Gaje ve Rana isimli iki askerden çaresizce yardım istemeye başlar. Gaje, Rana ve Noah, üsse gelmekte olan düşmanların oraya varmadan yardım çağırmak zorundadırlar. Fakat sinyal alınamadığı için yardım alamazlar. Noah, geldiği yerde uydu telefonunun olduğunu söyleyince Rana, telefon için olay yerine gider. Rana telefonu almaya gittiği esnada düşman kuvvetlerinin tam içine düşer ve oradaki konuşmalara şahit olur. Rana, duyduklarından sonra gerçeklerin Noah’ın sandığından çok daha farklı olduğunu anlamaya başlar ve üsse dönerek Noah’a gerçekleri anlatır. Uydu telefonuyla yardım çağırmışlardır ama yardım, 80 dakika sonra gelebileceğini söyler. Bu esnada Rana ve Noah hayatta kalma mücadelesine girerler. Çünkü yanlarındaki çipi korumak zorundadırlar. Düşman kuvvetleri, Noah’ın yerini saptar ve üç onurlu asker, gözlerini para hırsı bürüyen düşman askerleriyle savaşmak zorunda kalır. Canla başla savaşan Noah, güdümleme çipini düşmana teslim etmeye niyetli değildir. Rana da Noah’ı olabildiğince korur. 400 Bullets, esprili sahneler de içerirken; onuru için savaşan bu askerlerin amansız mücadelesidir. Düşman askerleri Noah’la ilgili bilgileri Rana’dan öğrenmeyeceğini anlayınca, onunla konuşarak onu ikna etmeye çalışırlar. Düşman askerleri Rana’ya onurlu olmanın asla karın doyurmadığını ve eğer onlara Noah’ın yerini söylerse hayatını değiştireceklerine dair onu ikna etmeye çalışırlar.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      58

Background
400 Bullets izle, 2021 Aksiyon filminde Bir grup Afkan askerinin kaybolan füzeleri almalarını konu alan filmi Full hd izleyebilirsiniz.

Bir grup asker, Afganistan’da görevlidir. 400 Bullets’de çalınmış olan füze ve güdümleme çiplerini ele geçirerek ait olduğu yere götürmek için yola çıkarlar. Tam bu esnada düşmanlar tarafından pusuya düşürülürler. Bu esnada çatışma çıkar ve çıkan çatışmalar sonucunda Noah, diğer arkadaşlarının öldüğünü düşünür. Füze güdümleme çiplerini de alarak kaçar. Noah, bir İngiliz üssüne sığınırken karşısında Gaje ve Rana isimli iki askerden çaresizce yardım istemeye başlar. Gaje, Rana ve Noah, üsse gelmekte olan düşmanların oraya varmadan yardım çağırmak zorundadırlar. Fakat sinyal alınamadığı için yardım alamazlar.

Noah, geldiği yerde uydu telefonunun olduğunu söyleyince Rana, telefon için olay yerine gider. Rana telefonu almaya gittiği esnada düşman kuvvetlerinin tam içine düşer ve oradaki konuşmalara şahit olur. Rana, duyduklarından sonra gerçeklerin Noah’ın sandığından çok daha farklı olduğunu anlamaya başlar ve üsse dönerek Noah’a gerçekleri anlatır.
Uydu telefonuyla yardım çağırmışlardır ama yardım, 80 dakika sonra gelebileceğini söyler. Bu esnada Rana ve Noah hayatta kalma mücadelesine girerler. Çünkü yanlarındaki çipi korumak zorundadırlar. Düşman kuvvetleri, Noah’ın yerini saptar ve üç onurlu asker, gözlerini para hırsı bürüyen düşman askerleriyle savaşmak zorunda kalır. Canla başla savaşan Noah, güdümleme çipini düşmana teslim etmeye niyetli değildir.

Rana da Noah’ı olabildiğince korur. 400 Bullets, esprili sahneler de içerirken; onuru için savaşan bu askerlerin amansız mücadelesidir. Düşman askerleri Noah’la ilgili bilgileri Rana’dan öğrenmeyeceğini anlayınca, onunla konuşarak onu ikna etmeye çalışırlar. Düşman askerleri Rana’ya onurlu olmanın asla karın doyurmadığını ve eğer onlara Noah’ın yerini söylerse hayatını değiştireceklerine dair onu ikna etmeye çalışırlar.Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.