1. American Badger 2021 Tek Parça

    American Badger 2021 Tek Parça

    American Badger izle, Aksiyon severler için gelen 2021 yapımı filminde telekız la arkadaş olamaya çalışan tetikçi anlatılıyor. Filmi Tek parça izleyin. American Badger, 2021 filmlerinde de izleyicileri bekleyen inanılmaz içerikler ve başarılı oyuncu kadrolarına yer verilmiştir. Çekimleri Kanada ülkesinde gerçekleşmiş olan American Badger filmi de hazırlanıp sinema dünyasına aktarılmış zengin bir içeriğe sahip. Film de tetikçi olan ve soğuk kanlı özelliğiyle tanınan kişiye görev verilir. Tetikçinin görevi ise telekızla arkadaş olmaktır. Telekızla arkadaş olması için görevlendirilen Tetikçiye yalnızca bu söylenmeyecektir. Arkadaşlık kuracağı telepati kızı daha sonrasında ise öldürülmesi istenecektir. Kızın öldürülmesi istenmesi kıyametleri ortadan kopartmaya yetecek bir sebep olacak. HD görüntü kalitesinde izleyici kitlesine sunulmuş olan filmin, yönetmenliğini Kirk Caouette yapıyor. Film oyuncu kadrosu da başarılı isimlerden oluşması, akıcı ve etkileyici yapımın oluşmasına zemin hazırlıyor.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      53

Background
American Badger izle, Aksiyon severler için gelen 2021 yapımı filminde telekız la arkadaş olamaya çalışan tetikçi anlatılıyor. Filmi Tek parça izleyin.

American Badger, 2021 filmlerinde de izleyicileri bekleyen inanılmaz içerikler ve başarılı oyuncu kadrolarına yer verilmiştir. Çekimleri Kanada ülkesinde gerçekleşmiş olan American Badger filmi de hazırlanıp sinema dünyasına aktarılmış zengin bir içeriğe sahip. Film de tetikçi olan ve soğuk kanlı özelliğiyle tanınan kişiye görev verilir. Tetikçinin görevi ise telekızla arkadaş olmaktır. Telekızla arkadaş olması için görevlendirilen Tetikçiye yalnızca bu söylenmeyecektir. Arkadaşlık kuracağı telepati kızı daha sonrasında ise öldürülmesi istenecektir. Kızın öldürülmesi istenmesi kıyametleri ortadan kopartmaya yetecek bir sebep olacak.

HD görüntü kalitesinde izleyici kitlesine sunulmuş olan filmin, yönetmenliğini Kirk Caouette yapıyor. Film oyuncu kadrosu da başarılı isimlerden oluşması, akıcı ve etkileyici yapımın oluşmasına zemin hazırlıyor.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.