1. Ape vs. Monster 2021 Aksiyon

    Ape vs. Monster 2021 Aksiyon

    Ape vs. Monster izle, 2021 yapımı aksiyon filminde bir maymunun Dünya’ya çarparak yere düşmesi anlatılmaktadır. Filmi Full HD izleyiniz. Ape vs. Monster filmi 2021 yapımı olup, bilim kurgu ve aksiyon türünde bir filmdir. Konusunda bir maymunun dünyaya çarparak yere düşmesini anlatır. Bu durumdan sonra onu geçmek isteyen bir akrebi yenmek için oldukça büyük bir çamur yaratır. Sonrasında da maymun ve akrep arasındaki büyük savaş başlar. Maymun ile canavar akrebin savaşında, kimin galip geleceği bilinmemekle beraber Ape vs. Monster filminin en can alıcı noktası da burada başlıyor. Çünkü seyirciler bazen maymun için üzülürken bazen de normal vahşi doğasında yaşayan canavar akrebin kendini savunmasını haklı bulabilirler. Akrep, bir maddeyi yuttuktan sonra bu bir salgı oluşturur ve akreple maymun üstünlük savaşını sürdürmeye devam ederler.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      78

Background
Ape vs. Monster izle, 2021 yapımı aksiyon filminde bir maymunun Dünya'ya çarparak yere düşmesi anlatılmaktadır. Filmi Full HD izleyiniz.

Ape vs. Monster filmi 2021 yapımı olup, bilim kurgu ve aksiyon türünde bir filmdir. Konusunda bir maymunun dünyaya çarparak yere düşmesini anlatır. Bu durumdan sonra onu geçmek isteyen bir akrebi yenmek için oldukça büyük bir çamur yaratır. Sonrasında da maymun ve akrep arasındaki büyük savaş başlar.
Maymun ile canavar akrebin savaşında, kimin galip geleceği bilinmemekle beraber Ape vs. Monster filminin en can alıcı noktası da burada başlıyor. Çünkü seyirciler bazen maymun için üzülürken bazen de normal vahşi doğasında yaşayan canavar akrebin kendini savunmasını haklı bulabilirler. Akrep, bir maddeyi yuttuktan sonra bu bir salgı oluşturur ve akreple maymun üstünlük savaşını sürdürmeye devam ederler.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.