1. Black Fox: Age of the Ninja 2019

    Black Fox: Age of the Ninja 2019

    Black Fox Age Of The Ninja izle, 2019 yapımı aksiyon filminde Ninja kampında yetiştirilen Rikka’nın gizemli güçleri konu alınıyor. Filmi Full HD izleyin. Black Fox Age Of The Ninja, Japonya ülkesinde Samuray ve Ninja’nın olduğu dönemi içeriyor. Toplumdan uzak bir şekilde büyüyen ve Ninja kampında yetiştirilen Rikka Isırugi, gizemli bir güce sahip olan Miya ile dağda karşılaşır. Dağ da karşılaşmış olduğu Miya adındaki bu kızın, efsane güçleri vardır. Hem güçlü hem de oldukça gizemli bir kızdır. Rika, Miya’nın peşinden gelen ve onu takip eden kişilerin olduğunu düşünür. Miya’yı takip edecek kişiler olduğundan şüphe duyar. Babasının intikamını almak ister. Babasının intikamını almak içinde Ninja Klanın izinden gitmeye çalışacaktır. Aksiyon, fantastik içerikli Black Fox Age Of The Ninja filmini yüksek görüntü kalitesiyle izleme şansına sahip olacaksınız.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      52

Background
Black Fox Age Of The Ninja izle, 2019 yapımı aksiyon filminde Ninja kampında yetiştirilen Rikka'nın gizemli güçleri konu alınıyor. Filmi Full HD izleyin.

Black Fox Age Of The Ninja, Japonya ülkesinde Samuray ve Ninja’nın olduğu dönemi içeriyor. Toplumdan uzak bir şekilde büyüyen ve Ninja kampında yetiştirilen Rikka Isırugi, gizemli bir güce sahip olan Miya ile dağda karşılaşır. Dağ da karşılaşmış olduğu Miya adındaki bu kızın, efsane güçleri vardır. Hem güçlü hem de oldukça gizemli bir kızdır. Rika, Miya’nın peşinden gelen ve onu takip eden kişilerin olduğunu düşünür. Miya’yı takip edecek kişiler olduğundan şüphe duyar. Babasının intikamını almak ister. Babasının intikamını almak içinde Ninja Klanın izinden gitmeye çalışacaktır.
Aksiyon, fantastik içerikli Black Fox Age Of The Ninja filmini yüksek görüntü kalitesiyle izleme şansına sahip olacaksınız.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.