1. Cosmic Sin 2021

    Cosmic Sin 2021

    Cosmic Sin izle, 2021 yılında beklenen film geldi !!! bilim insanları ve verdikleri savaşı konu alan filmi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Bir grup bilim insanı ve savaşçıların hikayesini konu eden Cosmic Sin filminde dünyamız uzaylıların istilası altındadır. Bu istila, insan ırkı için oldukça büyük bir tehlike arz ediyor. Çünkü bu uzaylılar insan ırkı için oldukça tehlikeli planlar yapmak istemektedir. İstiladan kurtulmak için grup harekete geçer. Savaşçı ve bilim insanı grupları kendilerini korkunç bir savaşın içerisinde bulurlar. Hayatlarını tehlikeye atan ekip, insanların bedenini kullanmak isteyen ve bunun için insan ırkını daha yakından incelemek isteyen uzaylılarla zorlu bir mücadeleye girişirler. Başarılı oyuncu Bruce Willis’in yer aldığı Cosmic Sin bilim kurgu filminde 2500’lü yıllarda insanlar, artık uzayın köşelerine açılmaya ve gezegenleri kolonileştirmeye başlamışlardır. General James Ford (Bruce Willis), emekliye ayrılmıştır ama bu tehlike yüzünden tekrar göreve çağrılır.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      57

Background
Cosmic Sin izle, 2021 yılında beklenen film geldi !!! bilim insanları ve verdikleri savaşı konu alan filmi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Bir grup bilim insanı ve savaşçıların hikayesini konu eden Cosmic Sin filminde dünyamız uzaylıların istilası altındadır. Bu istila, insan ırkı için oldukça büyük bir tehlike arz ediyor. Çünkü bu uzaylılar insan ırkı için oldukça tehlikeli planlar yapmak istemektedir. İstiladan kurtulmak için grup harekete geçer. Savaşçı ve bilim insanı grupları kendilerini korkunç bir savaşın içerisinde bulurlar. Hayatlarını tehlikeye atan ekip, insanların bedenini kullanmak isteyen ve bunun için insan ırkını daha yakından incelemek isteyen uzaylılarla zorlu bir mücadeleye girişirler.

Başarılı oyuncu Bruce Willis’in yer aldığı Cosmic Sin bilim kurgu filminde 2500’lü yıllarda insanlar, artık uzayın köşelerine açılmaya ve gezegenleri kolonileştirmeye başlamışlardır. General James Ford (Bruce Willis), emekliye ayrılmıştır ama bu tehlike yüzünden tekrar göreve çağrılır.


Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.