1. Disturbing the Peace

    Disturbing the Peace

    Disturbing The Peace izle, 2020 aksiyon filminde kendisini beladan ne kadar uzak tutsada uzak kalamayan adamın filmini Türkçe dublaj izleyin. Bir adam ve kendini silahlardan uzak tutmaya çalışıyor. Çünkü o normal bir hayat istiyor. Disturbing The Peace filminde silahlardan uzak olmak isteyen bu adamın zorlu bir savaşın içinde kendini bulması ile hikaye başlıyor. Teksas’dan ayrıldığı günden itibaren silahını bırakan Jim Dillon, yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir. Fakat kaldığı kasaba, bir soyguncu tarafından işgal edilir. Jim, yeminini bozar ve harekete geçmeye başlar. Silahını tekrar eline almak zorunda kalan Jim, kanun kaçağı olan bu soyguncuya karşı zorlu bir savaş içerisine girişir.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      40

Background
Disturbing The Peace izle, 2020 aksiyon filminde kendisini beladan ne kadar uzak tutsada uzak kalamayan adamın filmini Türkçe dublaj izleyin.

Bir adam ve kendini silahlardan uzak tutmaya çalışıyor. Çünkü o normal bir hayat istiyor. Disturbing The Peace filminde silahlardan uzak olmak isteyen bu adamın zorlu bir savaşın içinde kendini bulması ile hikaye başlıyor. Teksas’dan ayrıldığı günden itibaren silahını bırakan Jim Dillon, yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir. Fakat kaldığı kasaba, bir soyguncu tarafından işgal edilir. Jim, yeminini bozar ve harekete geçmeye başlar. Silahını tekrar eline almak zorunda kalan Jim, kanun kaçağı olan bu soyguncuya karşı zorlu bir savaş içerisine girişir.Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.