Dijital platformlar, korku filmi izleyenlere para ödüyor!

Dijital platformlar, korku filmi izleyenlere para ödüyor!

  Eylül 14, 2021

  85 Okunma

İki şirket, 13 korku filmi bünyesindeki ürkütücü durumların yarattığı kalp atış değişikliğini ölçmek için izleyicilere para ödemesi yapıyor.

İki tane şirket korku filmi izlemek isteyen herhangi bir izleyiciye 1.300 dolar para teklif ediyor. DISH Network bünyesinde yer alan bir promosyon bir hayranın çeşitli ürkütücü filmler izlemesini gerektiriyor. Bunlar arasında The Shining, IT ve Misery‘e kadar pek çok yapım yer alıyor.

Uydu TV şirketi izleyicinin çevresini battaniye, patlamış mısır, şeker ve Stephen King eşyalarından oluşan bir hayatta kalma kiti ile donatıyor. Bunun yanı sıra kuruluş korkutucu sahneler sırasında kalp atış hızını takip etmek için bir FitBit akıllı bileklik veriyor.

Tüylerinizi ürpertecek en iyi korku filmleriTüylerinizi ürpertecek en iyi korku filmleri

Tüylerinizi ürpertecek en iyi korku filmleri

Sinema dünyasının tüyler ürperten işlerine hayran mısınız? Sizler için oluşturduğumuz en iyi korku filmleri listesine göz atabilirsiniz.

Parayı kazanmak için 13 korku filmi izlemek gerekiyor

FinanceBuzz’un listesinde 1999 yapımı The Blair Witch‘in yanı sıra pek çok korku filmi yer alıyor. Web sitesi Paranormal Activity, A Quiet Place ve Get Out gibi daha yeni yapımların da izlenmesi gerektiğini açıkladı.

DISH Network izleyicilere karşı promosyonunu şu sözlerde belirtti:

13 filmin hepsini izleyip raporunuzu kaydettiğinizde, sizde 1.300 dolar ödeyeceğiz! İstediğiniz gibi harcayın. Colorado’daki bir otelden kaçının!

DISH Network

Uydu TV şirketinin son belirttiği cümle The Shining filmindeki uğursuz mekana atıfta bulunmak içindi. Bunun dışında farklı bir anlaşmada FinanceBuzz adlı web sitesi yüksek ve düşük bütçeli filmlerin derlemesini izlemek için bir Korku Kalp Atış Hızı Analisti tuttuklarını belirtti.

iki-sirket-korku-filmi-izleyenlere-1300-dolar-oduyoriki-sirket-korku-filmi-izleyenlere-1300-dolar-oduyor

İki şirket izleyicilere FitBit veriyor

İzleyici filmleri izleyeceği sırada yukarıda belirttiğimiz üzere bir FitBit cihazı alıyor. Bu noktada filmler ve ekrana aniden görünme (Jump Scare) sahnelerinde kalp atışının ölçülmesi amaç dahilinde yer alıyor. Web sitesi böylece bir korku yapımının bütçesi ile ne kadar korkutucu olduğu arasında bağlantı olup olmadığını araştıracak.

Sizler iki şirketin sunduğu korku filmi izleme karşılığında para teklifi konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

REKLAM

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.