Marvel’ın yeni filmi, Scarlett Johansson yüzünden çıkmaza girdi

Marvel’ın yeni filmi, Scarlett Johansson yüzünden çıkmaza girdi

  Eylül 14, 2021

  101 Okunma

Marvel yeni filmi için Russo kardeşleri ikna edemiyor. Stüdyonun Black Widow yüzünden davalık olması nedeniyle anlaşma bir türlü imzalanmıyor.

Avengers: Endgame filminin yönetmenleri yeni bir Marvel filmi için Disney ile görüşüyor. Sinema evrenine önemli işler çıkaran Russo kardeşler ile tekrardan çalışmak isteyen stüdyo, bir türlü anlaşmanın sonunu getiremedi. Özellikle Disney cephesinin yaşadığı son dönemdeki sıkıntılar, yönetmenlerin kafasında soru işaretlerine neden oldu.

Black Widow filmi yüzünden davalık olan Disney, benzer bir durum yaşanmaması için Shang-Chi‘yi 45 günlüğüne sinema salonlarına özel çıkarmıştı. Scarlett Johansson ile yaşanan süreç devam ederken, Russo kardeşlerin stüdyodan net olunmasını istediği öğrenildi.

Shang-Chi’nin yıldızı, filmi küçümseyenlerle alay etti!Shang-Chi’nin yıldızı, filmi küçümseyenlerle alay etti!

Shang-Chi’nin yıldızı, filmi küçümseyenlerle alay etti!

Shang-Chi filminin başrolü sosyal medyada ilginç bir paylaşımda bulundu. Simu Liu, önyargılı yorum yapan kişiler ile alay etti.

Russo kardeşler ile Disney anlaşamadı

Black Widow filminin yayın şekli nedeniyle açılan dava Marvel‘ı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Stüdyonun sahibi Disney, Joe ve Anthony Russo‘yu ikna edebilmiş değil. Bununla birlikte görüşmeler sürerken, anlaşmanın oldukça zor bir noktaya geldiği iddia ediliyor.

Gelen bilgilere göre Russo kardeşler, çekecekleri yeni filmin nasıl dağıtılacağı ve ödemelerin hangi yollarla olacağı konusunda emin olamadıkları için isteksiz davrandıkları ortaya çıktı. Gelinen noktada yeni bir Marvel filmi için bir türlü anlaşılamaması hayranların da üzülmesine neden oldu. Bununla birlikte tarafların anlaşamaması, gelecekteki yapımın iptal olduğu anlamına da gelmiyor. Ancak sözleşmenin şimdilik rafa kaldırılmış olma ihtimalinin planlarda aksamalara neden olabilme ihtimali de ortada.

Bununla birlikte Marvel ve Disney‘in, yönetmenleri hangi film için istediği de belli değil. Bazı kaynaklardan gelen iddialar, yeni Avengers filminin yine bu isimlere verileceği yönünde.

Russo kardeşlerin başarısı Marvel ve Disney’i etkiledi

Kaptan Amerika: Kış Askeri filmi ile stüdyoya dahil olan Russo kardeşler, yapımın beğenilmesi ile sıyrılmaya başladı. Ardından gelen süreçte evrendeki en kilit üç filmi (Kaptan Amerika: İç Savaş, Avengers: Sonsuzluk Savaşı ve Avengers: Endgame) daha yöneten yönetmenler, rekorları da alt üst etmeyi başardı. Hayranlarında ayrı bir sevgisini kazanan Russo kardeşlerin bu başarısı, Disney için de önemli bir tercih nedeni. Zira başarılı isimlerin, Marvel sinema evreninde çok da beğenilmeyen bir işi yok.

MarvelMarvel

Bakalım Marvel ve Disney, usta yönetmenler ile tekrardan anlaşmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Konu ile alakalı görüş ve tahminlerinizi de bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.