1. Keçiyi Kaçırma 2021

    Keçiyi Kaçırma 2021

    Keçiyi Kaçırma izle, şehirde oldukça sevilen Celestina adlı keçinin peşine iki polis düşer. 2021 Komedi filmini full hd izleyebilirsiniz. Keçiyi Kaçırma filmi şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki polisi konu alır. Celestina şehrin sevilen bir keçisidir. Dolayısıyla keçinin ortalıklarda da olmaması bir o kadar önemlidir. Söz konusu olan iki polisimiz bu durumun kolaylığından emin oldukları belli ki bu uğurda yolculuk yaparken karşılaştıkları durumlarda boylarından büyük işlere karıştıklarını anlarlar. Bu iki polisin bir araya gelmesi ilk aşamada tuhaftır. Keçiyi Kaçırma, kırsal bölgede görevli olan Bruceuilis adlı polisin hikâyesi ile başlamaktadır. Şehrin maskotu olan Celestina’yı bulma görevini üstlenen Bruceuilis onu kurtarmak için Sao Paulo’ya gider. Ve burada masa başında görev yapan polis memuru olan Trindade ile tanışır. Ve onunla bu zorlu yolculuğa çıkar. Üstelik Trindade’nın uzmanlık alanı yoktur. Ancak yine de maceraya atılır. Macerada bir ton farklı soruşturmalar, uyuşturucu kaçakçılığı, dövüş sanatlarıyla dolu sahneler ve bir keçinin getirisi olan durumlardan habersizlerdir.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      59

Background
Keçiyi Kaçırma izle, şehirde oldukça sevilen Celestina adlı keçinin peşine iki polis düşer. 2021 Komedi filmini full hd izleyebilirsiniz.

Keçiyi Kaçırma filmi şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki polisi konu alır. Celestina şehrin sevilen bir keçisidir. Dolayısıyla keçinin ortalıklarda da olmaması bir o kadar önemlidir. Söz konusu olan iki polisimiz bu durumun kolaylığından emin oldukları belli ki bu uğurda yolculuk yaparken karşılaştıkları durumlarda boylarından büyük işlere karıştıklarını anlarlar. Bu iki polisin bir araya gelmesi ilk aşamada tuhaftır.
Keçiyi Kaçırma, kırsal bölgede görevli olan Bruceuilis adlı polisin hikâyesi ile başlamaktadır. Şehrin maskotu olan Celestina’yı bulma görevini üstlenen Bruceuilis onu kurtarmak için Sao Paulo’ya gider. Ve burada masa başında görev yapan polis memuru olan Trindade ile tanışır. Ve onunla bu zorlu yolculuğa çıkar. Üstelik Trindade’nın uzmanlık alanı yoktur. Ancak yine de maceraya atılır. Macerada bir ton farklı soruşturmalar, uyuşturucu kaçakçılığı, dövüş sanatlarıyla dolu sahneler ve bir keçinin getirisi olan durumlardan habersizlerdir.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.