1. Knights of Valour 2021 Tek Parça

    Knights of Valour 2021 Tek Parça

    Knights Of Valour izle, merakla beklenen 2021 yapımı çin filminde şövalye olmak isteyen Justin’in hayatı anlatılmakta. Filmi Tek parça izleyin. Justin, şövalyelerin artık kalmadığı bir krallık döneminde yaşamakta ama buna rağmen şövalye olmak istemektedir. Knights Of Valour filminde Justin’in babası Reginald, oğlunun bu idealini desteklememektedir. Babası Reginald, kraliçenin danışmanı olduğu için tek arzusu Justin’in kendi izinden giderek şövalye olmak yerine başarılı bir avukat olmasıdır. Genç Justin, bir gün büyükannesinin evine giderken babasının geçmişiyle ilgili ihtişamlı hayatına şahit olur. Justin, babasının bir zamanlar kraliyet ailesinin en asil şövalyesi olduğunu ve kralın sağ kolu olduğunu görür. Ama bir ihanet ile karşı karşıya kalmış ve görevini kaybedene kadar pek çok başarının altına imzasını atmıştır. Knights Of Valour filminin devamında Justin bu hikayeden çok etkilenmiş ve şövalye olma konusunda artık tam olarak kararını vermiştir. Kraliyet, karışık olduğu bir döneme girdiğinde hem kendisi için hem de krallığın onuru için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      82

Background
Knights Of Valour izle, merakla beklenen 2021 yapımı çin filminde şövalye olmak isteyen Justin'in hayatı anlatılmakta. Filmi Tek parça izleyin.

Justin, şövalyelerin artık kalmadığı bir krallık döneminde yaşamakta ama buna rağmen şövalye olmak istemektedir. Knights Of Valour filminde Justin’in babası Reginald, oğlunun bu idealini desteklememektedir. Babası Reginald, kraliçenin danışmanı olduğu için tek arzusu Justin’in kendi izinden giderek şövalye olmak yerine başarılı bir avukat olmasıdır. Genç Justin, bir gün büyükannesinin evine giderken babasının geçmişiyle ilgili ihtişamlı hayatına şahit olur.
Justin, babasının bir zamanlar kraliyet ailesinin en asil şövalyesi olduğunu ve kralın sağ kolu olduğunu görür. Ama bir ihanet ile karşı karşıya kalmış ve görevini kaybedene kadar pek çok başarının altına imzasını atmıştır. Knights Of Valour filminin devamında Justin bu hikayeden çok etkilenmiş ve şövalye olma konusunda artık tam olarak kararını vermiştir. Kraliyet, karışık olduğu bir döneme girdiğinde hem kendisi için hem de krallığın onuru için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.