1. Ölüler Ordusu 2021

    Ölüler Ordusu 2021

    Ölüler Ordusu izle, 2021 yapımı korku ve aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çeken Netflix filmini Full HD kalitede izleyebilirsiniz. Ölüler Ordusu, Las Vegas şehrinde çıkan ani zombi salgını, şehri kasıp kavurmaya neden oluyor. Halk bir yandan zombi salgını ile mücadele verirken, bir grup paralı asker tarafından soygun planı devreye giriyor. Paralı asker tayfası, şimdiye kadar hiç denenmeyen çok büyük bir soygunla film izleyicilerini karşılıyor. Soygunu kolay yöntemlerle gerçekleştirmek için paralı askerler, plan yapar. Planın ana amacı ise karantina bölgesine giderek risk içeren büyük kumar oyununu oynamak olacak. Etkileyici yapımlar arasında yerini alan Ölüler ordusu, sinema perdesinde izleyici ile buluşuyor. Filmi izleyenler, suç ve aksiyon olaylarını dikkatle izlemeye başlayacak. Ölüler Ordusu filmi, başarılı yönetmen Zack Snyder tarafından yönetilerek sinema perdesine aktarılıyor.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      41

Background
Ölüler Ordusu izle, 2021 yapımı korku ve aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çeken Netflix filmini Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Ölüler Ordusu, Las Vegas şehrinde çıkan ani zombi salgını, şehri kasıp kavurmaya neden oluyor. Halk bir yandan zombi salgını ile mücadele verirken, bir grup paralı asker tarafından soygun planı devreye giriyor. Paralı asker tayfası, şimdiye kadar hiç denenmeyen çok büyük bir soygunla film izleyicilerini karşılıyor. Soygunu kolay yöntemlerle gerçekleştirmek için paralı askerler, plan yapar. Planın ana amacı ise karantina bölgesine giderek risk içeren büyük kumar oyununu oynamak olacak.

Etkileyici yapımlar arasında yerini alan Ölüler ordusu, sinema perdesinde izleyici ile buluşuyor. Filmi izleyenler, suç ve aksiyon olaylarını dikkatle izlemeye başlayacak. Ölüler Ordusu filmi, başarılı yönetmen Zack Snyder tarafından yönetilerek sinema perdesine aktarılıyor.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.