1. Raya ve Son Ejderha 2021

    Raya ve Son Ejderha 2021

    Raya ve Son Ejderha izle, 2021 yapımı aksiyon dolu filmde Raya’nın tek başına verdiği mücadele anlatılıyor. Filmi Full hd izleyebilirsiniz. Raya ve Son Ejderha filminde, yalnız başına olan savaşçı Raya’nın 500 sene sonra Lumandra’yı tekrar tehdit eden bir canavarı durdurmak için son ejderhanın izini sürüyor. Lumandra’nın fantastik dünyasında, çok uzun zaman önce ejderhalar ve insanlar huzur ve uyum içinde yaşarlardı. Bu uyum dünyanın her yerinde var olup, ejderhalar ve insanlar aslında her yerde bu şekilde birlikte yaşarlarmış. Fakat Sisu ismindeki bir ejderha, ülkeyi tehdit etmeye başladığında, ejderhalar insanları kurtarmak için kendilerini kurban ederler. Aradan geçen 500 seneden sonra aynı ejderha canavarlar geri döner. Raya ve Son Ejderha’da Bu canavarı sonsuza kadar durdurmak ise yalnız bir savaşçı olan Raya’ya düşmüştür. Raya, Lumandra’ya giderek bu ejderhayı bulmaya çalışır. Raya’nın çıktığı bu yolda yolculuğu süresince, dünyayı kurtarmak için ejderha sihirlerinden daha fazla şeylerin üstesinden gelmesi gerektiğini anlar.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      60

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.