1. Scooby-Doo 2021 Animasyon

    Scooby-Doo 2021 Animasyon

    Scooby Doo izle, Animasyon serisine devam eden filmde Scooby ve Shaggy’nin tanışmaları konu alınıyor. 2021 filmini Türkçe dublaj izleyin. En sevilen çizgi dizi karakterlerinden olan Scooby Doo, beyaz perde uyarlamasında Scooby ve Shaggy’nin tanışmalarıyla başlayan serüveni anlatıyor. Onların tanışmasından sonra ömür boyu sürecek olan bir dostluk başlıyor. Tanıştıktan hemen sonra dedektif olma hayalleri kuran Scooby ve Shaggy; dedektif arkadaşları olan Velma, Fred ve Daphne ile güçlerini birleştirir. Aradan çok zaman geçmeden güçlerini birleştirdikten sonra Mystery Inc’i kurar. Ekip, karşılarına çıkan birçok zor vakayı başarılı bir şekilde çözmektedir. Ekip, Spooky Doo’ya gönderildiklerinde, görev olarak Spring Break bölgesinin sıra dışı olaylarını incelemeleri istenir. Ama kariyerin en zorlu gizemiyle karşı karşıya gelirler. Spooky Doo’nın (Hayalet Adası) sahibi olan Emile, bu adanın perili olduğundan korkmaktadır. Bu yüzden gelen ekibe elinden geldiğince yardımcı olmak ister. Ekip, Cerberus isimli efsanevi hayalet bir köpeğin dünyaya bir komplo salacağı haberini alır. Scooby ve ekip arkadaşları, kişisel farklılıklarını bir kenara atarak kendilerine verilen görevi tamamlamak zorundadır. Hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler. Bu süreç içinde Scooby, gizli bir mirası olduğunu keşfetmeye başlar.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      68

Background
Scooby Doo izle, Animasyon serisine devam eden filmde Scooby ve Shaggy'nin tanışmaları konu alınıyor. 2021 filmini Türkçe dublaj izleyin.

En sevilen çizgi dizi karakterlerinden olan Scooby Doo, beyaz perde uyarlamasında Scooby ve Shaggy’nin tanışmalarıyla başlayan serüveni anlatıyor. Onların tanışmasından sonra ömür boyu sürecek olan bir dostluk başlıyor. Tanıştıktan hemen sonra dedektif olma hayalleri kuran Scooby ve Shaggy; dedektif arkadaşları olan Velma, Fred ve Daphne ile güçlerini birleştirir. Aradan çok zaman geçmeden güçlerini birleştirdikten sonra Mystery Inc’i kurar. Ekip, karşılarına çıkan birçok zor vakayı başarılı bir şekilde çözmektedir.
Ekip, Spooky Doo’ya gönderildiklerinde, görev olarak Spring Break bölgesinin sıra dışı olaylarını incelemeleri istenir. Ama kariyerin en zorlu gizemiyle karşı karşıya gelirler. Spooky Doo’nın (Hayalet Adası) sahibi olan Emile, bu adanın perili olduğundan korkmaktadır. Bu yüzden gelen ekibe elinden geldiğince yardımcı olmak ister. Ekip, Cerberus isimli efsanevi hayalet bir köpeğin dünyaya bir komplo salacağı haberini alır. Scooby ve ekip arkadaşları, kişisel farklılıklarını bir kenara atarak kendilerine verilen görevi tamamlamak zorundadır. Hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler. Bu süreç içinde Scooby, gizli bir mirası olduğunu keşfetmeye başlar.


Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.