1. Seetharaam Benoy

    Seetharaam Benoy

    Seetharaam Benoy izle, Seetharaam Benoy full izle, Seetharaam Benoy türkçe dublaj izle, Seetharaam Benoy altyazılı izle, Seetharaam Benoy hd izle, Seetharaam Benoy 2021 izle, Bu hikaye, Shimoga Dist Aanegadde’deki uzak bir köye tayin olduktan sonra kendini bir grup zeki ama acımasız hırsızın ortasında bulan bir polis ‘Seetharaam’ etrafında dönüyor. Hırsızların kim olacağını tahmin edebilse de, herhangi bir kanıt bulması onun için gerçekten zor olacaktır. Sorumluluğu aldığı gün evi soyulur. Haysiyet, güvenilirlik ve kişisel intikam meselesine dönüşür ve daha sonra yoğun soruşturma başlar. Daha sonra, soruşturma, daha fazla suç ve cinayet içeren 18 No’lu Dava ile bağlantılı olduğunda, tüm hikaye başka bir şekil alır. 18 Numaralı Dava, bir seri katil hakkında çözülmemiş bir davadır. Filmimiz, Seetharaam’ın soruşturmadaki birden fazla ipucu arasında davayı nasıl çözeceğiyle ilgili… hdfilmcehennemi2.pro ..
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      213

Background
Seetharaam Benoy izle, Seetharaam Benoy full izle, Seetharaam Benoy türkçe dublaj izle, Seetharaam Benoy altyazılı izle, Seetharaam Benoy hd izle, Seetharaam Benoy 2021 izle, Bu hikaye, Shimoga Dist Aanegadde'deki uzak bir köye tayin olduktan sonra kendini bir grup zeki ama acımasız hırsızın ortasında bulan bir polis 'Seetharaam' etrafında dönüyor. Hırsızların kim olacağını tahmin edebilse de, herhangi bir kanıt bulması onun için gerçekten zor olacaktır. Sorumluluğu aldığı gün evi soyulur. Haysiyet, güvenilirlik ve kişisel intikam meselesine dönüşür ve daha sonra yoğun soruşturma başlar. Daha sonra, soruşturma, daha fazla suç ve cinayet içeren 18 No'lu Dava ile bağlantılı olduğunda, tüm hikaye başka bir şekil alır. 18 Numaralı Dava, bir seri katil hakkında çözülmemiş bir davadır. Filmimiz, Seetharaam'ın soruşturmadaki birden fazla ipucu arasında davayı nasıl çözeceğiyle ilgili... hdfilmcehennemi2.pro ..
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.