1. Sultan 2016 Hint

    Sultan 2016 Hint

    Sultan izle, en çok beğenilen 2016 yapımı Hint filminde başarılıcı Salman Khan ve güreşçiliği konu alınmaktadır. Filmi Full HD izle. Sultan Ali Khan, Haryana isimli bir küçük kasabada yaşamakta olan güreşçilerdendir. Bölgesel şampiyonluklarda gösterdiği başarılar artık ona yetmemektedir. O yüzden en büyük hayali bir gün olimpiyat şampiyonu olmaktır. Aarfa, Ali Khan ile aynı kasabada yaşamaktadır. Küçük kasabada herkesin kendi halinde yaşadığı ama içlerinde bir savaşın verdiği aşikârdır. Bu yüzden de hayalleri olan kişilerden bazıları mücadele ederken, bazıları da sadece hayalde bırakmayı tercih ediyor. Aarfa’nın da Sultan Ali Khan gibi kendisine göre bazı idealleri vardır. Karşılaşılan zorluklar karşısında ve içine düştükleri bu durum karşısında geçmişte yapılan hataların üstesinden gelebilmek adına hem arenada hem de çzel hayatta gerçek bir dövüşçü gibi savaşmak ve mücadele etmeyi konu almıştır.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      61

Background
Sultan izle, en çok beğenilen 2016 yapımı Hint filminde başarılıcı Salman Khan ve güreşçiliği konu alınmaktadır. Filmi Full HD izle.

Sultan Ali Khan, Haryana isimli bir küçük kasabada yaşamakta olan güreşçilerdendir. Bölgesel şampiyonluklarda gösterdiği başarılar artık ona yetmemektedir. O yüzden en büyük hayali bir gün olimpiyat şampiyonu olmaktır. Aarfa, Ali Khan ile aynı kasabada yaşamaktadır. Küçük kasabada herkesin kendi halinde yaşadığı ama içlerinde bir savaşın verdiği aşikârdır. Bu yüzden de hayalleri olan kişilerden bazıları mücadele ederken, bazıları da sadece hayalde bırakmayı tercih ediyor.
Aarfa’nın da Sultan Ali Khan gibi kendisine göre bazı idealleri vardır. Karşılaşılan zorluklar karşısında ve içine düştükleri bu durum karşısında geçmişte yapılan hataların üstesinden gelebilmek adına hem arenada hem de çzel hayatta gerçek bir dövüşçü gibi savaşmak ve mücadele etmeyi konu almıştır.Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.