1. The Marksman 2021

    The Marksman 2021

    The Marksman izle, Yolcu filminden tanıdığımız Liam Neeson’un yepyeni 2021 filminde emekli gazi rolünde görüyoruz. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin. The Marksman filmi konusunda emekli olan bir Vietnam gazisinin yaşamı konu alınıyor. Oldukça cesaretli olan bu kişi, normal bir hayat yaşarken kendini bambaşka bir hayatta bulmaya başlar. Öncelikle Kartel’in elinde bulunan küçük bir çocuğun kurtulması için elinden geleni yapan bu adam, başka bir savaşın içine düşer. The Marksman özet olarak Meksika kartelinin elinde olan bir çocuk, kaçmaya çalışır. Arizona sınırında yaşayan Vietnam gazisi ise çiftçilik yapıyor. Kaçmakta olan bu çocuğu kendi himayesi altına almak ister. Çocuğu korumaya söz veren gazi, zor bir savaşın ortasına girmiştir. Çünkü bu çocuğun peşinden gelen suikastçiler, Meksika sınırını geçmiştir ve ikisinin de başı derttedir.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      59

Background
The Marksman izle, Yolcu filminden tanıdığımız Liam Neeson'un yepyeni 2021 filminde emekli gazi rolünde görüyoruz. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin.

The Marksman filmi konusunda emekli olan bir Vietnam gazisinin yaşamı konu alınıyor. Oldukça cesaretli olan bu kişi, normal bir hayat yaşarken kendini bambaşka bir hayatta bulmaya başlar. Öncelikle Kartel’in elinde bulunan küçük bir çocuğun kurtulması için elinden geleni yapan bu adam, başka bir savaşın içine düşer.

The Marksman özet olarak Meksika kartelinin elinde olan bir çocuk, kaçmaya çalışır. Arizona sınırında yaşayan Vietnam gazisi ise çiftçilik yapıyor. Kaçmakta olan bu çocuğu kendi himayesi altına almak ister. Çocuğu korumaya söz veren gazi, zor bir savaşın ortasına girmiştir. Çünkü bu çocuğun peşinden gelen suikastçiler, Meksika sınırını geçmiştir ve ikisinin de başı derttedir.Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.