1. Thunder Force 2021 Aksiyon ni

    Thunder Force 2021 Aksiyon ni

    Thunder Force izle, Netflix’de yayınlanan 2021 aksiyon filminde özel güçlerini kullanmasını sağlayan tedavi anlatılıyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. Thunder Force filminin konusunda bir tedavinin mucidinden bahsedilmektedir. Bir kişi, özel güçleri kazanmaya yarayan bir tedavinin mucidi, diğeri de tedaviyi gören ilk denek. 2 çocukluk arkadaşı, kurmuş oldukları sıra dışı bir ekip ile kentlerini suçlardan korumak istiyor. Kötüler, süper güçlere sahiptir. Bu yüzden de dünya için oldukça büyük bir tehlikedirler. Thunder Force’de bilim insanı olan Emily Stanton, insanlara bir takım özel güçler kazandırmak ister. Bunun için yoğun çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışma esnasında Emily, uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşı olan Lydia ile karşılaşır. Lydia, çocukluk arkadaşı Emily’in çalışmalarını incelemeye başlar. Ancak Lydia bir sakarlık eder ve tedavinin ilk deneği olmak zorunda kalır. Emily ve Lydia, şehri korumak adına bir takım oluşturur ve birlikte çalışmaya başlarlar.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      56

Background
Thunder Force izle, Netflix'de yayınlanan 2021 aksiyon filminde özel güçlerini kullanmasını sağlayan tedavi anlatılıyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz.

Thunder Force filminin konusunda bir tedavinin mucidinden bahsedilmektedir. Bir kişi, özel güçleri kazanmaya yarayan bir tedavinin mucidi, diğeri de tedaviyi gören ilk denek. 2 çocukluk arkadaşı, kurmuş oldukları sıra dışı bir ekip ile kentlerini suçlardan korumak istiyor. Kötüler, süper güçlere sahiptir. Bu yüzden de dünya için oldukça büyük bir tehlikedirler.

Thunder Force’de bilim insanı olan Emily Stanton, insanlara bir takım özel güçler kazandırmak ister. Bunun için yoğun çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışma esnasında Emily, uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşı olan Lydia ile karşılaşır. Lydia, çocukluk arkadaşı Emily’in çalışmalarını incelemeye başlar. Ancak Lydia bir sakarlık eder ve tedavinin ilk deneği olmak zorunda kalır. Emily ve Lydia, şehri korumak adına bir takım oluşturur ve birlikte çalışmaya başlarlar.


Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.