1. Zack Snyder’s Justice League – Adalet Birliği 2 2021

    Zack Snyder’s Justice League – Adalet Birliği 2 2021

    Zack Snyder’s Justice League izle, Adalet Birliği 2 izle. 2021 filminde insanlığı kurtarmak için müttefik olurlar. Filmi full hd izleyin. Zack Snyder’s Justice League (Adalet Birliği 2 ) DC öykü evreninin geniş kapsamlı bir şekilde yansıtılan projesi ön plana çıkmaktadır. Filmdeki süper kahramanlar, yeni olan müttefikleri Wonder Woman ile insanlığın kaderi için mücadeleye hazırdır. Ortaya yeni bir tehdit çıktığında daha kötü olan şey bu büyük tehdidi uzaklaştırmak için oldukça kısa bir süreleri vardır. Yine de süper kahramanlar dünyayı kurtarmak için savaşmaya devam ederler. Oldukça güçlü bir senaryosu olan film 4 saat uzunluğunda olup izleyicilerin beğenisini toplamayı başarır.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      51

Background
Zack Snyder’s Justice League izle, Adalet Birliği 2 izle. 2021 filminde insanlığı kurtarmak için müttefik olurlar. Filmi full hd izleyin.

Zack Snyder’s Justice League (Adalet Birliği 2 ) DC öykü evreninin geniş kapsamlı bir şekilde yansıtılan projesi ön plana çıkmaktadır. Filmdeki süper kahramanlar, yeni olan müttefikleri Wonder Woman ile insanlığın kaderi için mücadeleye hazırdır. Ortaya yeni bir tehdit çıktığında daha kötü olan şey bu büyük tehdidi uzaklaştırmak için oldukça kısa bir süreleri vardır. Yine de süper kahramanlar dünyayı kurtarmak için savaşmaya devam ederler. Oldukça güçlü bir senaryosu olan film 4 saat uzunluğunda olup izleyicilerin beğenisini toplamayı başarır.


Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Dizinomi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.